Web Tasarım

Hizmetlerimiz » Yangın alarm sistemleri

İzmir güvenlik kamera sistemleri hizmetler

Yangın alarm sistemleri

Yangın alarm sistemleri

Efe Güvenlik Sistemleri olarak siz değerli müşterilerimiz yangın alarm sistemleri ihtiyacını uygun fiyatlarda ve istenen kalitede olması için elimizden geleni yapıyoruz.


KONVANSİYONEL YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

Konvansiyonel sistemlerde yangın paneline bölge şeklinde tanımlama yapılır.  Böylece yangın durumunda yangın ihbarları bölge olarak bildirilir. yangın ihbar sistemleri izmir Genellikle küçük işletmelerde ve evlerde kullanılan basit sistemlerdir.

ADRESLİ YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

Adresli yangın algılama sistemleri, yangının türünü, tam olarak yerini (oda, kat, vs..), hangi dedektörlerden geldiği gibi bilgileri gösteren sistemlerdir. Gelişmiş sistemler olup teknolojiler sürekli ilerlemektedir.izmir yangın algılama sistemi,Sistem alarm durumunda panele tanıtılmış referans değerlerini kontrol ederek yangın alarmının gerçek olup olmadığına karar verir.Ayrıca dedektörler ısı ve duman değerlerini panele sürekli gönderir. Büyük tesis ve fabrikalarda tercih edilir.

AKILLI YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

Akıllı yangın algılama sistemleri interaktif yangın algılama sistemlerinde olduğu gibi tüm dedektörler noktasal olarak sisteme tanıtılır. Saha elemanları ve panel sürekli veri alışverişinde bulunurlar .Loop üzerinde oluşacak arızalar kısa sürede tespit edilebildiği gibi dedektörler alarm durumunda yangın olup olmadığına kendileri karar verdiğinden özellikle çok elemanlı sistemlerde yangın ihbar süresi çok kısalır.


Hizmetlerimiz&Yangın alarm sistemleri

Hizmetlerimiz&Yangın alarm sistemleri

© Copyright 2017 Web Tasarım By